Strojové žehlení - Ostrava, dovolená navíc, stravenky, rekreace zdarma

Přijmeme zájemce na strojové žehlení prádla pro FN - Ostrava Poruba.

Práce je vyhrazena pro ženy a případně i muže nad 18 let.

Směnnost: dvousměnný provoz, PO - PÁ, R: 5:30 - 13:45, O: 13:45 - 22:00, víkendy volné.

  • Náplň práce pro ženy: strojové žehlení prádla u mandlu a žehlícího lisu. (bližší informace k náplni práce poskytneme u osobního pohovoru).
  • Požadujeme: logické myšlení, základy PC, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, dobrý zdrav. stav.

Práce na HPP, se všemi benefity (stravenky v hodnotě 118,-Kč, 5 týdnů dovolené, podniková rekreace, výkonnostní prémie dle výkonu práce, příplatky.).

Mzda: cca 13 100,-Kč/měsíc, na HPP. - dle osvědčení nárust mzdy!

Nástup: ihned. Kontakt: tel. 605223351, pavlikova@ivacom.cz.

Děkujeme za Vaše reakce.

Firma: MW-DIAS, a.s.

Kontakt: Lenny Pavlíková

Telefon: 605223351

Místo práce: Ostrava

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé