Směnový/vá vedoucí úseku lakovny - MB, až 35 tis./měsíčně

Úklidová společnost přijme pracovníky na pozici směnových vedoucích- koordinátorů.

Nejedná se o administrativní činnost. Vítáme dřívější zkušenosti s úklidem a technologickým čištěním provozu lakovny.

Práce vhodná pro muže i ženy.

Místo pracoviště: Mladá Boleslav

Náplň práce: vedení a koordinace úklidových pracovníků, kontrolní činnost a další...

Požadujeme: čistý trestní rejstřík, uživatelská znalost PC - základy, bydliště v okolí dané lokality, samostatný aktivní přístup k výkonu práce, časovou flexibilitu.

Směnnost: Po - Ne, dvousměnný nebo třísměnný provoz 24 hodin denně.

Nabízíme: - zajímavou práci ve stabilní společnosti,- možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu - práce na HPP- příjemný pracovní kolektiv.

Základní mzda: 25 000,-Kč/měsíčně. + měsíční prémie až 10 000,00 Kč.

Nástup: možný ihned

Pakliže Vás tato pracovní nabídka oslovila, kontaktujte nás: tel. 774 257 060.

Děkujeme...

Firma: MW-DIAS, a.s.

Telefon: 774 257 060

Místo práce: Mladá Boleslav

Plat: 25000 - 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé