Směnová vedoucí - Jeseník (na HPP, ranní směny, stabilita, stravenky)

Stabilní úklidová společnost hledá ženu od 18 let na pozici:

SMĚNOVÉ VEDOUCÍ.

Místo výkonu práce: Jesenická nemocnice.

Náplň práce:

  • koordinace úklidových pracovnic
  • rozvrh a zajištění směn
  • řešení požadavků klienta (nemocnice)
  • nejedná se o administrativní pozici!

Požadavky:

  • základní znalost PC
  • komunikativní osobnost
  • vítáme dřívější zkušenosti na obdobné pozici
  • schopnost vést skupinu lidí
  • min. vyučena

Nabízíme:

  • mzda: 15 000,-Kč/měs.- nástupní plat
  • stravenky
  • zákonné příplatky
  • denní směny: PO - PÁ: 6:00 - 14:00
  • více informací poskytneme u osobního pohovoru

Pokud projevíte zájem o danou pozici, zašlete nám Váš profesní životopis: pavlikova@ivacom.cz

Děkujeme....

Firma: MW-DIAS, a.s.

Kontakt: Pavlíková Lenny

Telefon: 605223351

Místo práce: Jeseník

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Plat: 15000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé