Pracovníci prádelny,(stabilita, práce na HPP/DPČ/DPP, různé benefity,...)

Chcete být součástí stabilní společnosti?

Toužíte po dlouhodobé spolupráci s možností kariérního růstu?

Pokud ano, nabízíme Vám pozici v prosperující společnosti zabývající se praním, žehlením a expedicí prádla.

Místo: Praha 5 - Motol, bez možnosti ubytování!

Náplň práce:

  • expedice vypraného prádla dle žádanek, zapojení logického myšlení s manuální zručností.
  • mít dispozice k vedení lidí

Požadavky:

  • min. vyučen/a
  • práce s PC (min. základní dovednost)
  • systémová a přesná práce a k tomu slušnou paměť
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý TR
  • zodpovědnost a samostatné myšlení

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • měsíční prémie
  • podniková rekreace
  • mzda: cca 20 000,-Kč/měsíc

Směnnost: 6:00 - 14:30

Pakliže Vás oslovila daná nabídka práce, pošlete nám Váš profesní životopis. Pokud se Vám neozveme během 14 dnů, nebyl/a jste vybrán/a do II. kola výběrového řízení.

Kontakt: honejsek@renatex.cz, koblizkova@renatex.cz, tel. 731 681 678.

Předem děkujeme za Vaše reakce...

Firma: MW-DIAS, a.s.

Kontakt: Luboš Honejsek

Telefon: 731 681 678

Místo práce: Praha

Plat: 20000 - 20000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé