Koordinátorka v úklidové firmě, 20 tis./měs., na HPP, a další benefity...

Úklidová společnost vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Směnové vedoucí/Koordinátorky.

Jedná se částečně o administrativní činnost, ale vítáme dřívější zkušenosti s manuální činností. Práce vhodná pro ženy od 18 let.

Místo pracoviště: Kopřivnice - Brose.

Náplň práce: vedení a koordinace úklidové skupiny, kontrolní činnost a další.

Pracovní pozice je kumulovaná.

Požadujeme: - čistý trestní rejstřík, - ŘP skupiny B – aktivní řidič, - uživatelská znalost PC, - bydliště v okolí dané lokality, - samostatný aktivní přístup k výkonu práce, - časovou flexibilitu, psychickou odolnost.Směnnost: dvousměnný provoz (R/O).

Nabízíme:- zajímavou práci ve stabilní společnosti,- možnost dlouhodobé spolupráce- práce na HPP- příjemný pracovní kolektiv- mobilní telefon.

Mzda: 15 000,-Kč/měsíčně. + měsíční prémie 5 000,-Kč, na HPP.

Pakliže Vás tato pracovní nabídka oslovila, kontaktujte nás: poslat email tel. kontaktovat telefonicky.

Předem děkujeme za Vaše reakce.

Firma: MW-DIAS, a.s.

Kontakt: Pavlíková Lenny

Telefon: 605223351

Místo práce: Kopřivnice

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Plat: 20000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé