Hledáme Logistu VZV/Údržbáře na HPP, nabízíme různé benefity...

Prosperující úklidová společnost hledá do svých řad zkušeného muže na pozici:

LOGISTY/ÚDRŽBÁŘE.

Místo: Kvasiny - Škoda Auto

Náplň práce:

  • péče o techniku (mycí automaty, tlakové čističe, vysokozdvižný vozík) – dle plánu údržby, drobné opravy a řízení VZV.

Požadavky:

  • čistý TR, zdravotní způsobilost, ŘP sk.C nebo T + oprávnění na VZV

Směnnost: práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP
  • příplatky
  • osobní ohodnocení
  • Mzda: od 34 000,-/měs.

Nástup: možný ihned

Pokud Vás pozice oslovila, zašlete nám Váš profesní životopis a v případě doplňujících dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: tel: 736 516 099, email:  schuler@mwdias.com.

Děkujeme předem za Vaše reakce....

Firma: MW-DIAS, a.s.

Telefon: 736 516 099

Místo práce: Rychnov nad Kněžnou

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé