Expedice prádla na HPP - OV, stravenky, prémie, dovolená navíc, aj.

Společnost Renatex CZ s dlouholetou tradicí na českém pracovním trhu nabízí stabilní práci pro muže/ženy od 18 let.

Místo: Renatex - Ostrava Poruba

Náplň práce: kompletace prádla k expedici, dle požadavků klienta.

Směnnost: dvousměnný provoz, ranní: 5:30 - 13:45, odpolední: 13:45 - 22:00, víkendy volné.

Úvazek: plný, na HPP.

Nabízíme:

  • stabilní práci v příjemném kolektivu
  • mzda: cca 13 100,-Kč/měsíc., jedná se o nástupní plat. Poté postupné navyšování.
  • odpolední příplatky + další zákonné příplatky
  • finanční  bonusy
  • stravenky 118,-Kč/prac. den
  • podnikovou rekreaci
  • pitný režim na pracovišti a další

Nástup: ihned/dle domluvy.

Požadavky:

  • dobrá fyzická kondice
  • dobrá pracovní morálka
  • samostatnost a zodpovědný přístup k práci
  • základy PC a logické myšlení

Pokud projevíte zájem o danou pozici, kontaktujte nás: 605223351, pavlikova@ivacom.cz.

Předem děkujeme za Vaše reakce ....

Firma: MW-DIAS, a.s.

Kontakt: Pavlíková Lenny

Telefon: 605223351

Místo práce: Ostrava

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé